Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

The Crucifixion izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

The Crucifixion izle

The Crucifixion izle filmi Korku filmi meraklıları için harika bir film 8 Eylül tarihinde sevenlerini beyaz perdede karşılıyor olacak. İnanılmaz görselleri, harika konusu ve akıcılığı ile sizleri koltuklaınıza kilitleyecek. Her odadan başka bir yaratık çıkıyor, ve bütün karakterler geçmişte edindiğiniz tarihi bilgilere dayanıyor. Gerçekte ölüp ölmediği bilinmeyen, ve sırları ortaya çıkarmaya çalışan bir kadının başına gelen esrarengiz bir olay dizisi sizi bu filmin içine hapsedecek. Araştırdığı sır perdesini aralamaya kararlı olan bu kadın, yaşadığı olaylar psikolojisini al üst etse de bu olayın peşini bırakmamaya kararlı görünüyor.
The Crucifixion filmi, Romanya İngiltere ortak yapımı olmakla birlikte yönetmen koltuğunda ise Xavier Gens oturmaktadır. Birçok korku ve gerilim filminde imzası olan ünlü yönetmen yine ve yeni bir film ile adından söz ettireceğe benziyor. Bu filmi izlemek için, The Crucifixion filmi full izle yazarak kendinizi bu gerilim dolu maceraya atabilirsiniz.
Film, konusunu ise İsa’nın ölümünden almaktadır. İnanışlara göre ölümü ile ilgili birçok iddia bulunan ve endişe veren bir sır olması bu filmin girişini konu edinmektedir. Esasında İsa ile ilgili bir sürü tarihsel bilgiyi ve sırrı barından bu film meraklılarının ilgilerini boşa çıkarmayacak cinsten. İsa’nın ölümü ile ilgi sırları geride bırakan bu film beklenen seyirci kitlesini vizyona gireceği tarihten itibaren elde edecek. Meraklılarını beyaz perde de bekleyecek olan bu filme şimdiden ilgi çok.

  • Yönetmen Adı:Xavier Gens
  • Oyuncular:Sophie Cookson , Corneliu Ulici , Brittany Ashworth , Matthew Zajac , Radu Banzaru
  • Tür:2017, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Romanya , İngiltere
  • Etiketler:

Benzer Filmler