Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

Raid Dingue izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Raid Dingue izle

Raid Dingue izle filmi, Online ortamda film seyretmek isteyenlerin tercih edebileceği komedi filmleri arasında yer alan raid dungue izle seçeneği ile sistem üzerinden seyredilebilir. Farklı konusu ve etkileyici kadrosuyla dikkat çeken film seçenekleri arasında yer almaktadır. 2017 yılında vizyona girecek olan filmler arasında yabancı film seçeneklerini tercih etmek isteyenlerin izleyebileceği filmlerden biridir. Filmi indirmek zorunda kalmadan dilediğiniz her an sisteme üzerinden online olarak seyredebilirsiniz.
Polis olmak için can atan bir kadının akademiye katılabilmesi için vermiş olduğu mücadeleyi konu almaktadır. Verilen eğitimler sırasında oldukça eğlenceli görüntülerin ortaya çıkması sayesinde komedi film seçenekleri arasında yer almaktadır. Son derece beceriksiz olması verilen eğitimler sırasında pek çok farklı sorun yaşamasına neden olur. Bu durum özellikle suçluların da yakalanması sırasında sorunlar yaşanması ile olayların akışının değişmesine neden olur. Park yanlışı yapmış olan kişilerin kontrolü veya hırsızlık gibi pek çok farklı türde sucuların yakalanabilmesi için görev alır. Ancak daha fazlasını yapmak için elinden geleni yapsa da istediği sonucu bir türlü elde edememesi onun daha fazla hırslanmasına neden olmaktadır.
Filmin tamamını sistem üzerinden Türkçe olarak seyretmek isteyenler Türkçe dublaj veya altyazı seçeneğini kullanabilirler. Dilediğiniz her durumda sistem üzerinden filme erişim sağlayarak bu şekilde filmin tamamını kesintisiz izleme imkanı elde edebilirsiniz. HD kalitesinde film seyretmek isteyenler donma veya takılma derdi olmadan filmin tamamını sistem üzerinden seyretmeye başlayabilirler.

  • Yönetmen Adı:Dany Boon
  • Oyuncular:Yvan Attal , Dany Boon , Alice Pol , Sabine Azéma , Michel Blanc
  • Tür:2016, Aksiyon, Komedi, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2016 - Fransa
  • Etiketler:

Benzer Filmler