Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

L’amant Double izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

L’amant Double izle

L’amant Double izle filmi Ülke olarak bizleri bir aşktan diğerine sürükleyen, ancak esas aşkını unutamayan ve üzerinden yıllar da geçse aşkına dönen, içinde biraz dram olan filmleri izlemek bize oldukça çok keyif verir. Fransız aşk filmlerini de bu yüzden ilgi ile seyrederiz. Yine muhteşem görselleri ve tutkulu bir aşkın gizemini konu alan bir Fransız filmi seyircinin beğenisine sunuluyor.
Bu filmde aşkın ne demek olduğunu, tek taraflı da yaşanabileceğini ve sevdiği adama doktor olabileceğini düşünen hasta bir kadının hikayesi sunuluyor. İsminden de anlaşılacağı L!amant Double bol miktarda aşk ve birbirlerinin ruhlarına merhem olmaya çalışan iki insanın hikayesi. 8 Eylül tarihinde vizyona girecek bu filmi evinizde rahatça izlemek istiyorsanız L’amant Double filmi izle yazarak bu acıklı hikayenin akışına kendinizi kaptırabilirsiniz.
Konusunu merak edenler için filmi merceğimizden geçirelim. Oldukça kırılgan ve narin bir yapuya sahip olan genç kadın Chloe kendi yaşadığı problemleri çözmek için psikanaliste gitmeye karar verir. Alanında iyi olduğunu duyduğu genç psikanalist Paul adlı adamın ofisine gider ve hikaye burada başlar. Zaman geçtikçe kendisini iyi hissettiğini ve iyileştiğini düşünen kadın Paul’a aşık olur. Ve bir süre sonra birlikte yaşamaya başlarlar. Ancak Chloe’ ye göre birşeyler ters gitmektedir. Genç sevgilisinin gizli yönlerini keşfetmesi ile bu tersliği çözmeye başlar. Sizi dram ve sırlarla karşılayacak olan bu film çok yakında sinemalarda.

  • Yönetmen Adı:François Ozon
  • Oyuncular:Jacqueline Bisset , Marine Vacth , Jérémie Renier
  • Tür:2017, Dram, Gerilim, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Fransa
  • Etiketler:
1 yorum yapılmış "L’amant Double izle"
  1. werda 06/08/2017, 15:22

    Filme yorum yazmaya gerek yokki izleniyor zaten.

Benzer Filmler