Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

katliam günü 2017 izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

katliam günü 2017 izle

Katliam günü 2017 izle filmi 30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Nick Jongerius oturmaktadır. 2016 yılı Hollanda yapımı olan filmin türü gerilim ve korkudur. Filmin senaryosunu Nick Jongerius ve Chris W. Mitchell birlikte yazmışlardır. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmde Noah Taylor, Charlotte Beaumont, Patrick Baladi, Ben Batt ve Tanroh Ishida gibi ünlü isimler baş rolleri paylaşmışlardır. Filmin diğer adı da The Windmill’dir.
Katliam Günü filminin konusu, Jennifer tam olarak geçmişinden kaçmak için çaba gösteren Avustralyalı bir genç kadındır. Bu genç kadın Amsterdam’a gelir ve Hollanda da bulunan meşhur yel değirmenlerini gezdirecek olan bir tura katılır. Otobüs hiç kimselerin olmadığı bir yerde kaza yapar. Yolcular mecburen terkedilmiş bir yel değirmenine sığınırlar. Fakat sığındıkları bu değirmen normal değildir. Buranın değirmencisi tüm ruhunu şeytana satmıştır ve bu günden sonra bu yel değirmeni rüzgarsız havalarda bile devamlı olarak dönmektedir.
Katliam günü izlerken gerçekten yaşanan bütün korku ve gerilimi içinizde yaşayacaksınız. Devamlı dönen bu yel değirmeni karşılığında da pek çok insanın yaşamları burada son bulacak ve teker teker öleceklerdir. Jennifer’in yanında bulunan bütün tur arkadaşları bir bir ortadan kaybolmaya başlayacaklardır. Bu genç kadın burada olmalarının bir tesadüften ibaret olmadığını düşünmektedir. Jennifer kendi hayatının da büyük bir tehlike altında olduğunu anlayacaktır. Fakat her şey için çok geçtir.

  • Yönetmen Adı:Nick Jongerius
  • Oyuncular:Noah Taylor , Charlotte Beaumont , Patrick Baladi , Ben Batt , Tanroh Ishida
  • IMDb:8.2
  • Tür:2017, Gerilim, Korku, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Hollonda
  • Etiketler:

Benzer Filmler