Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

Damat Koğuşu izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Damat Koğuşu izle

Damat Koğuşu izle filmi Dram ve polisiye film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği yerli film seçenekleri arasında yer alan damat koğuşu izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak verilebilir. Çok sayıda farklı oyuncunun yer aldığı özellikle 2017 yılında vizyona girecek olan film seçenekleri arasında farklı konusu ile dikkat çeken filmlerden biridir. Filmi indirmek zorunda kalmadan istediğiniz her an sisteme erişim sağlayarak izleme imkanı elde edebilirsiniz.
Cezaevi müdürünün ve aynı zamanda gardiyanların çıkan gerilimi kendi çıkarları doğrultusunda yönettikleri bir hapishanede mahkumların birbirleriyle yaşamış oldukları varoluş savaşını beyaz perdeye yansıtmaktadır. Filmin konusu gerçek karakterlerden kesitler içermektedir. Gerçek olaylardan ve karakterlerden esinlenerek hazırlanmış olan senaryo acımasız hapishane koşullarında dengelerin nasıl değiştiğini ve gardiyanların mahkumlar üzerinde uygulamış olduğu vahşi adaleti ortaya koymaktadır. Farklı konusu ile dikkat çeken film seçenekleri arasında yer almaktadır. Hapishane içerisinde mahkumların gardiyanlar tarafından ne tür bir adalet ile yönetilmeye çalışıldığını ortaya koymaktadır.
Farklı konusu ve gerçek karakterlerden esinlenerek hazırlanmış olan sahneleriyle dikkat çeken filmi sistem üzerinden istediğiniz her an online olarak seyredebilirsiniz. Özellikle yerli film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında etkileyici konusu ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir. Hd seçeneğini kullanarak sistem üzerinden filmi yüksek görüntü kalitesi ile seyredebilir ve bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz gibi daha kaliteli film izleme imkanı elde edebilirsiniz.

 • Yönetmen Adı:İlker Savaşkurt
 • Oyuncular:Gökhan Yıkılkan , Barış Atay , Feriha Eyüboğlu , Turgay Atalay , Özgür Emre Yıldırım
 • Tür:2017, Dram, Suç, Yabancı
 • Eklenme:
 • Yapım Yılı:2017 - Türkiye , İngiltere
 • Etiketler:
2 yorum bulunmaktadır: "Damat Koğuşu izle"
 1. sadık 22/07/2017, 19:54

  Damat koğuşu ismide güzel olmuş, fragmanıda beğendim bakalım.

 2. songür 04/11/2017, 14:33

  izlemek isterim

Benzer Filmler