Sitemizde 30 Kategoride Toplam 730 Filme 637 Yorum Yapılmış.

Dağların Ardında izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Dağların Ardında izle

Dağların ardında izle filmi 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmesi kesinleşen Dağların Ardında filminin yönetmen koltuğunda Vatche Boulghourjian oturmaktadır. 2016 yılı Lübnan ve Fransa ortak yapımı olan filnmin türü dramdır. Filmin senaryosunu aynı zamanda yönetmeni olan Vatche Boulghourjian yazmıştır. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmde Barakat Jabbour, Michael Adabachi, Sajed Amer, Abido Bacha ve Toufic Barakat gibi isimler rol almıştır.
Filmin konusunda 24 yaşında Lübnan’ın küçük bir köyünde annesi ve amcası ile birlikte mutlu bir hayat sürdürmektedir. Rabih görme engelli olduğu için engelliler için olan özel bir müzik okuluna gidiyordur. Bu genç okulun hem korosunda hem de orkestrasında yer almaktadır. Bir gün okulu Avrupa da yapılması planlanan müzik yarışmasına katılmaya hazırlanırlar. Rabih’in tüm hayalleri gerçek olması için büyük bir yoldur bu. Ancak üst düzey yöneticiler Rabih’in pasaportunu şüpheli bulur. Rabih’ten bu yöneticiler resmi kayıtları getirmesini ister.
Dağların Ardında Rabi’h izlediğiniz zaman kendiniz birde bu gencin yerine koyduğunuzda neler yapacağınızı düşünmekten alıkoyamıyacaksınız. Rabih şimdi resmi evrakları ararken hayatı boyunca bldiği her şeyin doğru olmadığını öğrenir. Anesi ve amcası ne yapacaklarını bilemez. Gerçeklerin ne olduğunu öğrenmek isteyen bu genç yaşamındaki en büyük hayal kırıklığına uğrar. Gözleri görmeyen Rabih gerçek kmliğini bulmak adına farklı mücadeleler içine girecek. Ülkesinde bulunan iç savaş ve içinde bulunduğu bu durum nasıl olacak bilemez.

  • Yönetmen Adı:Vatche Boulghourjian
  • Oyuncular:Barakat Jabbour , Julia Kassar , Toufic Barakat , Michel Adabachi , Gaby Khalil
  • IMDb:6.7
  • Tür:2017, Dram, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Lübnan, Fransa
  • Etiketler:

Benzer Filmler